Bilgilendirme Özel Sağlık Sigortalı Hastalar

Doğrudan Anlaşmalı (Provizyon Alınan) Sigorta Şirketleri

Muayenehanemizin Acıbadem Sigorta, Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Hayat Emeklilik, Aegon Emeklilik ve Hayat, Fiba Emeklilik, Türkiye Sigorta, HDI Sigorta, Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı ve Mapfre Sigorta ile doğrudan sigorta anlaşması vardır. Bu sigortalara sahip danışanlarımızın muayenehanemizdeki sağlık giderleri ilgili sigorta şirketlerince karşılanmaktadır. Diğer sigorta anlaşmalarımız ve özel sigortalı danışanlarımızla ilgili genel prosedürle ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz!

axa sigorta
acı badem sigorta
ak sigorta
allianz
anadolu hayat emeklilik
mapfre
hdi sigorta
türkiye sigorta
Mobirise

Özel Sağlık Sigortalı Hastalar

Ülkemizde son yıllarda özel sağlık sigortası yaptıran hasta sayısında artışlar izlenmektedir.

Özel sağlık sigortası (ÖSS) olan pek çok hastanın aklına takılan sorulardan birisi de kendi özel sağlık sigortası ile anlaşmalı bir hekimi tercih durumudur. Eğer özel sağlık sigortanız varsa dilediğiniz hekime muayene olma şansınız bulunmaktadır. Yani, özel sağlık sigortanız size, acentanız ile ister anlaşmalı isterse de anlaşmalı olmayan doktorunuzu seçme şansı sunmaktadır.

Doktorunuzun size keseceği fatura veya kredi kartı ödeme slipi ile birlikte dolduracağı tazminat talep formuyla sigortanıza başvurarak ödediğiniz meblağı geri alabilirsiniz.

Doğrudan Anlaşmalı (Provizyon Alınan) Sigorta Şirketleri
Muayenehanemizin Acıbadem Sigorta, Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Hayat Emeklilik, Aegon Emeklilik, Fiba Emeklilik, HDI Sigorta, Mapfre Sigorta, Anadolu Sigorta, Türkiye Sigorta ve Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı ile doğrudan sigorta anlaşması vardır. Bu sigortalara sahip danışanlarımızın muayenehanemizdeki sağlık giderleri ilgili sigorta şirketlerince karşılanmaktadır.

Genel Prosedür
Diğer taraftan hangi şirketten olursa olsun (Anadolu, AvivaSa, Axa, Ergo, Eureko, Groupama, Güneş, Sompo Japan, Yapı Kredi, Ziraat, Zurich, vb) Özel Sağlık Sigortası bulunan bütün hastalarımıza, aşağıdaki belgelerin tamamı düzenlenir.

Sigorta şirketlerinin ortak formu olan “Özel Sağlık Sigortası Hasta Bilgi Formu”, Hastanın ayrıntılı muayene ve tetkik sonuçlarını içeren rapor ve Hasta yakını tarafından yapılan ödemenin faturası.
Bu belgelerin hastanın sigorta şirketine verilmesi durumunda, yapılan ödemenin %80 veya üzerindeki kısmı, kurumu tarafından hasta yakınına geri ödenmektedir.

Not: Aşağıdaki Liste Doğrudan Anlaşmalı Olduğumuz (Provizyon Alınan) ve Genel Prosedüre Dahil Tüm Sigorta Şirketlerini Göstermektedir.

Mobirise

Image Description

İletişim Bilgileri:

Çocuk Kalbi Hakkında Her Türlü Sorularınız İçin Bize Ulaşın:
info@sancareminoglu.com
Telefon: 0555 097 0666
Adres:
Söğütözü Mahallesi 2178. Cadde
Söğüt İş Merkezi,
No:4, Kat :5 Daire:11
PK: 06510 Çankaya/Ankara

Çocuk Kardiyoloji & Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Konusunda Sizlerin Hizmetindeyiz.

Sosyalleşelim
İletişim & Randevu
Kısa Yollar

Designed with Mobirise - Check this